Ana sayfa BBL BBL Tedavisi – Dr. Yasemin Hızarcı

BBL Tedavisi – Dr. Yasemin Hızarcı

BBL Tedavisi

Yüzümüz genellikle insanların bize baktıklarında fark ettikleri ilk bölgedir. Maalesef çeşitli cilt kusurlarını, lekelenmeleri, ton farklılıklarını ve yaşlanma etkilerini en çok gösteren yerimiz de yüzümüzdür. Yıllarca korunmadan güneşe maruz kalmak, cilt tipine uygun olmayan yıpratıcı sabun ve temizleyici ürünler kullanmak ve en önemlisi yaşlanma sürecinin kendisi cildimizin zamanla kuru ve pürüzlü bir görünüme sahip olmasına sebep olabilir.

bbl-tedavisi

Son yılların en önde gelen cilt yenileme yöntemi olan BBL tedavisi güneş lekelenmesi, cilt yaşlanması ve ton farkı sorunlarına güvenli ve kalıcı bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Çiller ve yaş lekeleri gibi renk farkı kökenli lekelenmeler, cilt yüzeyine yakın bölgelerde kan toplanması sonucu ortaya çıkan kızarıklıklar, cilt sarkmaları ve dengesiz cilt yapısı gibi problemlerin hepsinin BBL forever young uygulaması ile acısız ve ameliyatsız biçimde, iyileşme süreci ve sargılar olmaksızın giderilmesi mümkündür.

Cilt için herhangi bir risk içermeyen ve her bireyin cilt yapısına göre ısı derecesi özel olarak ayarlanarak yapılan BBL uygulaması; cildin üst katmanlarının lazer ışınları yayan özel bir cihazla hafif biçimde ısıtılması esasına dayanır. Uygulamada hedef alınan bölgelerde biriken ısı deri altındaki hücrelerinizi uyararak cilt tonunuzun eşitlenmesini ve cildinizin gençleşmesini sağlayan kolajen proteininin yeniden ve doğal yolla üretilmesine olanak sağlar. Bu şekilde cildinizi doğal güzelliğine yeniden kavuşturan BBL tedavisi ortalama 2-6 seans kadar süren bir uygulamayla cildinizin doğal rengini düzenler ve dengeli olarak dağılmasını sağlamanın yanı sıra uygulama yapılan bölgenin kalıcı olarak daha sıkı, pürüzsüz, lekesiz ve genç bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Ciltte çok düşük miktarda ve ısı yoluyla da olsa hasar yaratılmasını içeren BBL tedavisi elbette klinik bir ortamda işinin uzmanı hekimlerce uygulanmalı, kesinlikle deneyimsiz ellere ve hijyen koşulları şüpheli güzellik salonlarına teslim edilmemelidir. BBL leke tedavisi alanında İstanbul’un sayılı uzmanlarından biri olan Dr. Yasemin Hızarcı yıllardır Etiler’deki muayenehanesinde sayısız kişinin hayatına BBL, altın iğne, ameliyatsız yüz germe, kök hücre tedavisi gibi ameliyatsız estetik uygulamalarla güzellik ve sağlık katmıştır. Her ne kadar basit görünse ve herhangi bir operasyon prosedürü içermese de cilt güzelliğini ve daha da önemlisi sağlığını ilgilendiren bu tarz uygulamaların mutlaka doktor kontrolünde yaptırılması gerektiğini tekrar hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

BBL tedavisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için Dr. Yasemin Hızarcı ile görüşebilirsiniz.
Dr. Yasemin Hızarcı Tel: (0212) 352 12 03

bbl-tedavisi-dr-yasemin-hizarci

Bir önceki yazımız olan Göz altı kırışıklığına son ! başlıklı makalemizde göz altı kırışıklıkları için doğal tedavi ve göz altı kırışıklıklarını giderme hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here