Ana sayfa Cilt Cilt Lekelerine Karşı “KARBON PEELİNG” Yöntemi

Cilt Lekelerine Karşı “KARBON PEELİNG” Yöntemi

Karbon Peeling

Yaşlanmanın, yanlış ilaç kullanımın hatta ergenliğin neden olduğu cilt lekeleri tamamen yok oluyor. Uygulamanın adı Karbon Peelingi.

Karbon Peeling ismi Peeling olmasına rağmen aslında lazer ile yapılan bir tedavi yöntemidir. Karbon lazerin cilt altındaki etkinliğini artırmış oluyor. Özellikle cilt lekelenmelerinden kurtulmak için en doğru zaman sonbahar. Çünkü yazın yeryüzüne dik gelen güneş ışınları artık etkisini yitirdi. Kısa sürmesi sebebiyle öğle molasında bile yaptırabileceğiniz bir yöntem olmasıyla da dikkat çekiyor.

karbon-peeling-2

Karbon peelingi 2 aşamada cilt üzerindeki lekeli bölgeye uygulanıyor. Cilde öncelikle karbon solüsyonu sürülüyor. İlk aşamada lazer yardımıyla uzun boyutta bir atış yaparak karbonun hücrenin biraz daha derinliklerine işlemesi sağlanıyor. Diğer aşamada da karbonun, lazer yardımıyla uygun bir enerji seviyesinde patlatılarak cildin üzerinden buharlaşması sağlanıyor.

Özellikle makyajla uyuyan kadınlar, gözenekleri ileri derecede açılmış olanlar, cildindeki lekelerden dolayı makyajsız gezemeyenler bu yöntemi tercih edebilir.

Cilt Lekelerine 40 Dakikada Çözüm

Lazerin pigment parçalama etkili gücü ile karbon patlatıldığında cilt üzerinden buharlaştırılarak 40 dakikada ağrı ve acı yaşanmadan tedavi gerçekleştiriliyor. Öğle molasında bile cilt lekeleriniz den kurtulabilirsiniz. Tedavi sonrası cildinizde kızarıklık oluşmuyor. Ek seans uygulanacaksa cildin likit değerlerine göre değişiyor.

Karbon Peeling yaptıranlar konu altından yorum yapabilir diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirler. Yorumlar incelenip hemen yayınlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Göz altı kırışıklığına son ! başlıklı makalemizde göz altı kırışıklıkları için doğal tedavi ve göz altı kırışıklıklarını giderme hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here