Ana sayfa Saç Modelleri Dağınık Kısa Bob Saç Modelleri 2018

Dağınık Kısa Bob Saç Modelleri 2018

Kısa saç stillerini seviyoruz bazı bayanlara çok yakışıyor. Ama bob saç modelleri her bayan yakışıyor. Özellikle düz bob saçlardan sıkıldıysanız dağınık ve dalgalı bob saçlara ne dersiniz? Evet, dağınık da sevimli, modaya uygun ve zarif görünebilir.

Görünümünüzü güzel şekilde değiştirmenize yardımcı olacak aşağıdaki kısa dağınık bob saç modellerini inceleyin:

dağınık kısa bob saç modeli

Özellikle altın kahverengi ve doğal sarı gölgeleri ile kısa bir küllü kahverengi bob saç çok hoş. Görünür bir şekilde dağınık olmayan katları olan bir saç kesimi sizin için iyi bir seçim olabilir.

Kızıl dokunuşları olan ipeksi pürüzsüz saçlar dağınık bob saç kesimi ile daha sevimli olur. Başınızın her yerinde büyük dağınık bukleler ve uzun bir  yan kahkül, size ayrı bir tarz kazandırır.

dağınık kısa bob saç modelleri

dağınık kısa bob saç modelleri

Dalgalı Bob:

Çene boyu siyah bob saç modelleri rastgele dalgalarla yan kısıma ayrılmış. Uçlarının yeterince zayıf olduğundan emin olun ve bütün görünüme dağınık bir stil katın. Stili saç spreyi veya saç mumu ile ayarlayın.

dalgalı bob saç modeli

dalgalı bob saç modeli

Kıvırcık Yuvarlak Bob:

Bu yuvarlak bob modelinde, katlar sevimli bir görünüm için yoğun bir şekilde kıvrılır. Küllü kahverengi saçlar üzerinde açık kahverengi parlak gölgeler, alnın üzerinde sallanan kahküller ve genel karışık görünüm, stilin en büyük özellikleridir.

dağınık kısa dalgalı bob saç

dağınık kısa dalgalı bob saç

Çene-Uzunluk Bob :

Çene boyu bob, neredeyse tüm yüz şekilleri ile mükemmel uyumludur. Burada, yan kıskaçlar arka tarafta tolanırken yan kahküller sallanır ve yüzün karışık bir şekilde çerçevelemesine izin verir.

çene uzunluğunda bob saç modeli

çene uzunluğunda bob saç modeli

Dalgalı Ters Bob :

Düz bob’unuzu ters çevirin ve keskin kıvrık uçlarıyla süper dalgalı bir görünüm verin. Koyu kahverengi parlak gölgeler, yan kısım ve düzensiz bir etki sizi gerçekten farklı gösterecektir.

Süper Dalgalı Dağınık Kısa Ters Bob

Süper Dalgalı Dağınık Kısa Ters Bob

Dağınık Dalgalarla Yan Taraflı Bob:

Bob saçınızı  bir tarafa ayırın. Şimdi, ince bölümlerdeki saçları alın, üzerinde dalgalar oluşturun ve karışık bir tarz verin. Bu kadar.

Dağınık Dalgalarla Yan Taraflı Kısa Bob

Dağınık Dalgalarla Yan Taraflı Kısa Bob

Yan Kahkül ile Sarı Kıvırcık Bob:

Bu seksi doğal altın sarısı bob, size hiç vakit kaybetmeden şık bir görünüm kazandıracak. Sadece saçınızı bir tarafa ayırın, dağınık saçları rastgele kıvırın ve onlara yanlamasına kahküller ekleyin.

yan kahküllü kısa dağınık bob saç

yan kahküllü kısa dağınık bob saç

Bir önceki yazımız olan 2018 Saç Renkleri ve Modelleri başlıklı makalemizde saç modelleri, saç renkleri ve 2018 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here