Ana sayfa Güzellik En İyi ve En Güzel 2018 Kaş Trendleri

En İyi ve En Güzel 2018 Kaş Trendleri

Günümüzde kaşlar son derece önemlidir ve geçmişe oranla çok daha fazla dikkat çekiyorlar. Bu nedenle muhtemelen pişman olabileceğiniz aşırı uzun süreli kaş dönüşümlerini önermiyoruz.

2018 kaş trendlerinde harikalar yaratan sayısız iyi kaş ürünleri ve kaş şekilleri var ve kötü şekilli kaşlarla dolaşmanız için mazeretiniz olamaz.

Ayrıca birçok ünlü kadın son zamanlarda kaş trendleri hakkında Instagram da resimler paylaşıyor.  Çoğu, çok kullanılamayan ve aşırı dramatik olarak görünen kaş şekilleri. Ancak kullanmayı düşünüyorsanız, bu eğilimlerin çoğu kalıcı değildir. Bu bize deney yapmak için bir çok seçenek bırakır ve tatmin olmazsak kolayca silinip gider. Bu eğilimlerden bazıları gerçekten rahat ve denemesi çok kolay. Sonunda bazılarına bir şans vermenin  zamanı geldi.

Kaş şeklinizi değiştiren bu güzel kaş trendlerine bir göz atın veya en azından bir günlüğüne deneyin.

Tarağınızla Kaşlarınızı Vurgulayın

Hiçbir şey, yüzü temiz ve güzel şekilli kaşlardan daha iyi tanımlamaz. Gözleriniz iyi durumda olduğunda gözleriniz de daha büyük görünür. İşiniz iyi kaş şeklinizi daha da geliştirmektir. Kaşlarınızı aşırı doldurmaktan bahsediyoruz . Kaşlarınızı yerinde tutacak ve şekli ve rengini geliştirecek bir şeye ihtiyacınız var. Soyulabilir kaş dövmeleri kaşlarınızı vurgulamak için mükemmel bir seçenektir.   Brow Tint kaş dövmesi gibi ürünler , saniyeler içinde daha dolgun gözleri yaratan hafif fakat iyi pigmentlenmiş bir formüle sahiptir.

2018 kaş trendleri

2018 kaş trendleri

Ombre Brows

Ombre kaşları, kaşları doldurmak için güzel bir tekniktir. Muhtemelen bu eğilimi etrafında gördünüz ya da adını bilmeden denemiş olabilirsiniz. Ombre kaş tekniği, temelde normal tonlamanın olduğu her şeydir: Bir rengin diğerine kademeli olarak karıştırılması, genellikle ışıktan karanlığa doğru gidiyor. Doğal görünümlü kaşları tercih ederseniz, tam da ihtiyacınız olan budur. Ombre efektini elde etmek için, kaşlarınıza hafifçe dolum yapmanız ve onları yavaşça uçlara doğru karartmanız gerekir. Bazı insanlar daha iyi bir etki için iki farklı kaş renkleri kullanmayı sever. Seçtiğiniz kaş ürününüz oluşturulabiliyorsa, birden fazla renkle uğraşmanız gerekmez.

DAHA FAZLA: Kaşlar İçin En İyi Makyaj Ürünleri

kaş trendleri 2018 2019

kaş trendleri 2018 2019

Kıvırcık Kaş

Normalde yapacağınız şey, kaş kemiğinizi kapatıcı veya vurgulayıcı ile vurgulamaktır. Öte yandan, kaş kemiğini gerçekten vurgulu yapmak istiyorsanız, parlak kaş vurgulamayı deneyin. Bu eğilimi denemek için glitter veya makyaj pigmentlerine ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, bu görünüşü yeniden oluşturmak için düzenli kirpik yapıştırıcısı veya özel parıltı tutkalı kullanabilirsiniz. Kaş Toz’uyla eşleşen kirpik yapıştırıcısı kıvırcık kaş vurgusunu çıkarmak için mükemmel bir ikilidir.

en güzel kaş trendleri 2018

en güzel kaş trendleri 2018

Parlak Kaşlar

Önceki eğilimi daha da ileri götürmek isteyenler ve cesur olanlar için, parıltılı kaşlar mükemmel bir seçenektir. 90’lı yılların trendleri geri döndüğünde tüm dünya tekrar parıltıya aşık oldu. Gözleriniz veya vücudunuzu kullanmanız yerine cesur bir seçim yapın ve parıltı kaşlarını deneyin.

kaş şekilleri 2018

kaş şekilleri 2018

Metalik Kaşlar

Metal kaş trendi de çok etkilidir ve cesur olanlar için ayrılmıştır. Metalik kaş trendi makyajla veya geçici saç rengi şekillendirici jel   ile deneyebilirsiniz. Makyaj ürünlerini kullanmaya karar verirseniz, pigmentli metalik eyeshadows alın veya altın ve gümüş pigmentleri kullanın.

metalik kaş modelleri 2018

metalik kaş modelleri 2018

Renkli Kaşlar

Kaşlarınızın saçınıza uymasını isterseniz ve yüzünüzde bir renk sıçraması yaratmak istiyorsanız, bu eğilim size göre. Kaşlarda beklenmedik bir renk patlaması kesinlikle muhteşem görünüyor. Gözlerinizi pastel pembe, mavi, mor, kırmızı ve hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyle boyayabilirsiniz. Boyama prosedürünü atlamak isterseniz, bu eğilimi makyaj kitinizde bulunan göz farı ile deneyin.

renkli kaşlar

renkli kaşlar

Kaş oymacılığı

Kaş oymacılığı, gözleriniz için dumanlı göz makyajı gibidir. Eğer kemerlerinizden gurur duyuyorsanız, şimdi onları bu teknikle daha da kucaklayabilirsiniz. “Kaşlarınızın çerçevesi”, tanımlanan kenarları yaratmak için göz kalemi ile ve duman efekti oluşturmak için göz farı ile eşleştirilebilir.

trend kaş şekilleri 2018

trend kaş şekilleri 2018

Bir önceki yazımız olan Renkli Göz Makyajı Teknikleri başlıklı makalemizde göz makyajı ve renkli gözler için makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here