Ana sayfa Güzellik Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırları

Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırları

Hepimiz sabah kalktığımız da sadece 2 dakika içinde işe başlayabilirsek çok güzel olurdu. Sabahları özellikle makyajınızı yapmak için çok  zaman harcıyorsunuz. İnan ya da inanmayın, süper model Kendall Jenner’ın sabah hazır olması ne kadar sürüyor. Kendall, süper hızlı güzellik rutini hepimizle paylaşması gerçekten çok güzel. Sabahları zamanı kurtarmayı amaçlayan Kendall’ın güzellik sırlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Kendall Jenner 2 Dakikalık Güzellik Sırları

Model kötü bir  yüz görünümünü önlemek için hafif bir fondöten kullanıyor. Ayrıca, günlük makyajınız için hafif fondötenler kullanmak ve cildi doğal bırakmak daha iyidir. Fazla kapsama ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız, sorunlu alanlarda daima kapatıcı kullanabilirsiniz. Daha kolay ve daha iyi uygulama için Kendall gibi daha iyi bir sünger veya fırça kullanın.

Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırrı

Kendall Jenner 2 Dakikalık Sabah Güzellik Sırrı

Kendall’ın doğal görünen parlakcildinin sırrı bronzlaştırıcısıdır . Her gün krem bazlı kontur uygulamalarına ihtiyacınız yok . Ancak, bronzlaştırıcınızın cildinizin rengini daha da güzelleştirdiğinden emin olmanız gerekir. Gölgeleri test ederken, doğal gün ışığında daima kontrol edin. Mağaza ışıkları karışık ve yanıltıcı olabilir. Doğru fondöteni satın aldığınızı düşündüğünüzde de muhtemelen bu durumu yaşıyordunuz, ancak yüzünüzü dışarıda gördüğünüzde sonuçtan memnun değilsiniz. Bronzlaştırıcıda aynı şey. Cildinizde grimsi görünüyorsa, gölge cildiniz için çok soğuk veya karanlık olduğu anlamına gelir. Öte yandan, sıcak tonlar belirli cilt tonlarında turuncumsu görünebilir, bu nedenle bronzlaştırıcı için alışveriş yapmadan önce cilt tonunuzu ve yapınızı iyi bildiğinizden emin olun.

Kendall Jenner Güzellik Sırrı

Kendall Jenner Güzellik Sırrı

Kendall’ın göz kamaştırıcı görünümünün düğer sırrı ise; etkili kaşları ve kaldırılmış uzun kirpikleri .

Mükemmel şekilli kaşlar sizinde görünümünüzü anında  güzelleştirecektir. Jenner’a göre, kaşlarınızı ihtiyaç duyduğunuzda  doldurmanız ve kirpiklerinizin köklerinden ucuna rimel uygulamanız gerekir. Son olarak, dudaklarına cildi ile uyumlu bir ruj kullanıyor ve dudaklarını dolgunlaştırması için dudak parlatıcı kullanıyor.  Dakikalar boyunca kirpiklerine maskara uygulamak yerine, sadece kirpikleri kaldırmak için köklere odaklanıyor. Aynı şey kaş ve dudaklar için de geçerlidir. Nihai sonuç, şaşırtıcı bir gündüze uygun doğal görünümüdür. Kendall’ın 2 dakikalık güzellik sırlarının yaşamı güzelleştiren ve zaman kazandıran en iyi güzellik ipuçları olduğunu  itiraf etmeliyiz

Bir önceki yazımız olan Genç kalmanın Sırrı Hücre Yenileyici Bitkilerde başlıklı makalemizde hücre yenileyen bitkiler, hücre yenileyici bitkiler ve hücre yenileyici hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here