Ana sayfa Diyet Protein Diyeti Nasıl Yapılır

Protein Diyeti Nasıl Yapılır

Bütün yaptığınız ağır diyetlere rağmen kilo verememekten mi şikayetçisiniz?Birde protein diyetini denemenizi öneririz.Protein diyeti önerisi ile fazla kilolarınızdan kısa sürede kurtulacaksınız.Ayrıca bu diyet sizi çok fazla zorlayacak ağır bir diyet değildir.Kısa sürede bu diyetin ne denli yararlı olduğunu gözlerinizle göreceksiniz.İşte protein diyeti tarifimiz.

Bu diyetin en önemli özelliği sadece 2 gün yapılmasıdır.Bu sürenin dışına kesinlikle çıkmamalısınız.Aksi takdirde vücudun depolama hızı artacak ve ters etki yaparak kilo almanıza neden olacaktır.Bu nedenle sadece ve sadece 2 gün uygulamanız gerekiyor.Bu diyet metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olmaktadır.Bildiğiniz gibi kilo vermenin en önemli ipuçlarından biride hızlı çalışan bir metabolizmadır.Bu sayede yağ yakımı daha hızlı olmaktadır.Bu diyet boyunca yalnızca protein almalısınız ve kesinlikle karbonhidrat almamalısınız.

 

diyet

 

Protein diyet programı.

 

Sabah öğünü: 1 adet salatalık,1 adet domates,kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir.

 

Ara öğünü 1 :İstediğiniz meyvelerden seçilmiş 1 porsiyon meyve

 

Öğle öğünü :Bol yeşillik(yeşilliklerden oluşan bir salata hazırlayabilirsiniz.2 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir.

 

Ara öğünü 2 :İstediğiniz meyvelerden oluşan 1 porsiyon meyve

 

Akşam öğünü :Bolca yeşilliklerden oluşan salata ve 150 gram kadar beyaz et(tavuk)

 

Ara öğünü 3 :İstediğiniz meyvelerden oluşan 1 porsiyon meyve.

 

Bu diyet söylediğimiz gibi tek tip beslenmeden oluşmaktadır.2 gün boyunca bu listeyi uygulayarak sadece protein almış olacaksınız.Böylece vücuda karbonhidrat alımını da durdurmuş olacaksınız.Hızlı kilo verdiren protein diyeti ile kısa zamanda istemediğiniz kilolardan kurtulacaksınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Vermek İçin Muz Diyeti başlıklı makalemizde muz diyeti, kilo vermek için muz diyeti ve kilo kaybı için muz diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here